Оголошено тендер на закупівлю «пакунка малюка»

Дата: 05.04.2023 11:26

Мінсоцполітики оголосило тендер на закупівлю «пакунків малюка»31 березня 2023 року Міністерством соціальної політики оголошено тендер на закупівлю одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

«Пакунок малюка» – одна зі затребуваних програм та є важливою складовою підтримки для батьків новонароджених. Уряд приділяє багато уваги і виділяє значний обсяг коштів на його закупівлю. Зокрема, у бюджеті на 2023 рік закладено 1,43 млрд грн на закупівлю «пакунків», а також на надання грошової компенсації родині за невикористані пакунки.

Оголошення про закупівлю розміщено на електронній платформі Prozorro. Передбачається закупівля одноразової допомоги «пакунок малюка» в кількості 61 456 комплектів. Термін прийому тендерних пропозицій – до 10 квітня 2023 року. Орієнтовний термін укладення договору з постачальником, який переможе у тендерній процедурі – з 24 квітня до 2 травня 2023 року.

Мінсоцполітики сподівається, що перемогу у тендері здобудуть партнери, які забезпечать реалізацію урядової програми підтримки молодих сімей найбільш якісно та ефективно.

Керівництво Мінсоцполітики тримає на постійному контролі питання забезпечення молодих батьків «пакунками малюка» або отримання компенсації їх вартості. Працівники Національної соціальної сервісної служби України проводять моніторинг ситуації та вирішують проблемні питання щодо наявності «пакунків малюка” у медичних закладах країни по регіонах.

Нагадаємо, наявних залишків «пакунка малюка» в медичних закладах має вистачити щонайменше до кінця червня 2023 року.

Прес-служба Міністерства соціальної політики,

289-35-60,