Понад 500 мешканців Сумщини за тиждень захворіли на COVID-19, двоє померли від ускладнень

Дата: 11.04.2023 14:40

Фото без опису🦠 579 жителів Сумської області протягом минулого тижня захворіли на коронавірусну інфекцію. Двоє людей померли від ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією, 563 людини одужали. Наразі в області 1381 активний хворий на COVID-19.

🏥 Така статистика Сумського лабораторного центру МОЗ України у Сумській області щодо епідситуації з коронавірусної інфекції в Сумській області станом за тиждень 31.03.2023-06.04.2023 року.

😷 Усього ж з початку епідемії у Сумській області діагноз коронавірусна інфекція поставили 216 186 людям, 3478 жителів області померли від ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією. Вилікувалися від коронавірусу вже 211 327 сумчан.