Великдень – одне з найурочистіших християнських свят року. Воно пов'язане не лише з Воскресінням Ісуса, а й з воскресінням всієї природи, її життєдайної сили та енергії.

Дата: 14.04.2023 08:02

Фото без описуВеликдень не даремно називають найсвітлішим святом у році. Ми з нетерпінням і трепетом чекаємо цей день: хтось, щоб закінчити сорокаденний піст, хтось поласувати традиційною випічкою, хтось, щоб прикрасити пасхальні яйця і почути довгоочікуване "Христос Воскрес!".

🙂 І ми також з трепетом чекаємо цього самого найсвітлішого свята🥮🥚🌿

☝️🙂 З 01.04.2023 по 12.04.2023 по закладам культури Новослобідської сільської ради проходив територіальний онлайн-конкурс "Розмалюй Великодню писанку", в якому приймали участь всі бажаючі, не зважаючи на вік😉🙂

🙂Дуже не легко було журі визначити переможців. До відділу освіти, культури,молоді та спорту Новослобідської сільської ради надійшло багато цікавих робіт. 🙂 Як же радісно дивитись на поробки, які зроблені власними руками, в яких вкладено душу та серце. 🙂Пишаємось тим, що в нашій громаді стільки талановитих людей, які дбають про те, щоб зберегти обряди та традиції свого краю, зберегти історію і "дух" свого народу.

🙏🙂 Дякуємо всім учасникам Конкурсу за їх талант, за їх труд та натхнення нас до радісного очікування Великодня, та зустрічі зі своїми рідними.

🙏🙂 Дякуємо всім захисникам, які оберігають наше життя, наш спокій. Завдяки вам ми готуємось до Свята, говоримо про те,які Пасочки будемо випікати, як будемо їх освячувати...

💙💛 Знайте, що вас чекають вдома! Залишайтесь живими! Нехай Господь береже вас і ваші сім'ї!

🙂🥮🥚🌿Ну, а ми вітаємо ще раз всіх переможців та учасників Конкурсу. Дипломи та пам'ятні подарунки будуть вам передані.

🙂Ваші поробки прикрашають Великодню виставку🙂

Мирного неба вам та творчих успіхів🙂🇺🇦

🙂🌿 Переможці територіального онлайн-конкурсу «Розмалюй Великодню писанку» серед дітей:

* І місце – Дарина Антипкіна, с. Чаплища - в номінації- «Наклеянка».

* ІІ місце – Ярошенко Руслан,

Чапля Артем, с. Князівка - в номінації - «Наклеянка».

🙂🌿 Переможці територіального онлайн-конкурсу «Розмалюй Великодню писанку» серед колективів:

* І місце – Манухівський СК, в номінації - «Дерев’яні»,

* ІІ місце - Манухівський СК, в номінації - «Дерев’яні»;

- Мазівський НВК, в номінації «Квілінг».

* ІІІ місце - Манухівський СК, в номінації - «Вив’язані»;

- КЗ «Новослобідський СБК», в номінації - «Наклеянки».

🙂🌿 Переможці територіального онлайн-конкурсу «Розмалюй Великодню писанку» серед учасників старшого віку:

* І місце – Супрун Олена, с Мачулища, в номінації «Наклеянка».

* ІІ місце – Синякова Надія, с Ширяєве, в номінації – «Наклеянка»;

- Яснолобова Наталія, с Волинцеве, в номінації «Наклеянка»;

- Корольова Ірина, с. Князівка, в номінації «Наклеянка»;

* ІІІ місце - Майська Надія, с. Мачулища, в номінації «Наклеянка»;

- Гудова Світлана, с. Юр’єве, в номінації «Орігамі»;

- Соломашко Людмила, с. Мазівка, в номінації «Мотанки».

🙂🌿 Учасники, які отримали «Приз глядацьких симпатій»:

- Головач Олена, с Мачулища;

- Супрун Олена. с. Мачулища;

- Багдасарян Людмила, с. Волинцеве;

- Кравченко Любов, с. Мазівка;

- колектив Бунякинського СБК.