Внесено зміни до Загальних правил етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Дата: 14.04.2023 12:45

Фото без опису

В Загальних правилах етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування закріплено заборону, протидію та припинення мобінгу (цькуванню).

Відповідні зміни передбачені наказом НАДС від 13 березня 2023 року № 37-23, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 березня 2023 року за № 534/39590. Наказ зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28 березня 2023 року за № 534/39590 та опублікований в Офіційному віснику України (11.04.2023, № 36, ст. 1968) та набрав чинності 12 квітня 2023.

Зміни розміщені за посиланням: https://nads.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-zahalnykh-pravyl-etychnoi-povedinky-derzhavnykh-sluzhbovtsiv-ta-posadovykh-osib-mistsevoho-samovriaduvannia-zareiestrovanyi-v-ministerstvi-iustytsii-ukrainy-28-bereznia-