Шановні мешканці Новослобідської громади!
Нагадуємо, що коменданська година на території Сумської області діє з 23:00 до 04:00 години. Усі ми знаємо, що наша громада прикордонна. Тому для мешканців певних населених пунктів і територій, які безпосередньо межують з сусідом – агресором, військовими розроблені і надані правила пересування територіями у 5-ти кілометровій зоні від нападника.
Закликаємо пересуватись у світлу пору доби для убезпечення себе від різних неочікувань з боку ворога. Графіки виїзду автобусу для мешканців цих населених пунктів можуть змінюватись з метою збереження життя громадян.
Деякі мешканці висловлюють незадоволення і обурення щодо застосування таких мір безпеки. Шановні, у країні війна! Вона не спинилася, не заморозилась, не закінчилась! Території нашої громади знаходяться під постійними обстрілами і ви це знаєте краще, ніж будь – хто інший!
Звісно, що ми вже не панікуємо так як у перші дні війни, вже є певний ступінь звикання до усього жаху, що відбувається довкола! Але війна триває! І захисний механізм «зі мною цього не станеться» ніяк не убезпечує, а тільки шкодить!
Нещодавно сталася трагедія – розстріляно молоковоз. Двоє людей трагічно загинули. Тому усі міри щодо правил пересування та зміни руху автобусу виправдані і покликані ніяк не для того, щоб ускладнити життя мешканців нашої громади, а для того, щоб максимально, на скільки це можливо в умовах сьогодення, УБЕЗПЕЧИТИ ВАШІ ЖИТТЯ!
Військові та представники влади постійно комунікують і запровадження правил – це вимушена міра, це міра БЕЗПЕКИ!
Шановні мешканці! Будьте обачні! Не наражайте самі себе на небезпеку! Дотримання простих правил безпеки збереже життя!