Мінсоцполітики готує необхідну інфраструктуру для впровадження обов’язкового накопичувального рівня пенсійної системи, - Оксана Жолнович

Дата: 25.04.2023 11:28

Фото без описуМіністерка соціальної політики Оксана Жолнович в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» 24 квітня 2023 року відповіла на запитання про запровадження накопичувальної пенсійної системи.

Міністерка зазначила, що в суспільстві є запит на впровадження повноцінної трирівневої пенсійної системи, оскільки накопичувальний рівень дозволить громадянам самостійно контролювати свої вклади. Водночас впровадження реформи можливе лише після перемоги у війні.

Наразі, у Верховній Раді України зареєстровано до розгляду законопроєкт про запровадження накопичувального рівня пенсійної системи.

«Для повноцінного запуску обов’язкового накопичувального рівня пенсійного забезпечення ми працюємо над розробкою необхідної інфраструктури. Зокрема, потрібно створити Державний накопичувальний фонд, забезпечити функціонування цифрових системи збору та адміністрування. Ці напрацювання сприятимуть якісному впровадженню змін», – пояснила Оксана Жолнович.

Прес-служба Міністерства соціальної політики,

289-35-60,