Сьогодні прийняли участь у занятті в відео режимі з питань ведення військового обліку та бронювання

Дата: 11.05.2023 15:32

Фото без опису💙💛Сьогодні працівники Новослобідської сільської ради та її структурних підрозділів, відповідальні за ведення військового обліку, а також старости прийняли участь у занятті в відео режимі з питань ведення військового обліку та бронювання при Сумській ОДА.

Обговорювали актуальні питання організації та ведення військового обліку та бронювання призовників та військовозобов’язаних, а також характерні недоліки, що можуть бути виявлені під час перевірки стану організації та ведення військового обліку на підприємствах, установах та організаціях.

За результатами проведеного заняття слухачами був сформований алгоритм дій щодо вдосконалення роботи щодо ведення військового обліку, а також визначено чіткі цілі щодо підготовки до роботи по перевірці стану військового обліку на відповідній території.💙💛