День навколишнього середовища в Україні

Дата: 16.04.2022 14:39

Фото без опису6 квітня День навколишнього середовища в Україні

🟢Природне середовище в усі часи було, є і буде незмінним партнером людини в її повсякденному житті.

🟢День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.

🟢Спочатку свято було задумано для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху.

🟢Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) - Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.

🐻🌿🌲Довкілля – це всі живі та неживі об’єкти, що природно існують на Землі або в деякій її частині. Земля, вода, повітря, флора і фауна – все це довкілля, на стан якого впливає маса чинників – від кинутого на землю недопалка, папірця до величезних сміттєзвалищ і височезних труб промислових комплексів, що отруюють димом повітря мегаполісів; від убитого заради бивнів слона десь у Центральній Африці до вирубаних декількох гектарів лісу в Карпатах.

🧑‍🤝‍🧑Головну загрозу довкіллю становить Людина – її байдужість, безкультур’я і безмежна жадібність.

💚І тільки людина може все змінити заради добробуту навколишнього середовища, своїми діями призупинити масове забруднення та зберегти багатство природи!

☀️Сформуйте своє відповідальне ставлення до Природи. Адже, дбати про довкілля, означає - дбати й про самого себе!

#ВсебудеУкраїна!🇺🇦