АПАРАТНА НАРАДА
Традиційно понеділок розпочинаємо з проведення апаратної наради під головуванням Новослобідського сільського голови – Ольги ГАРКАВЕНКО.
На нараді були присутні т.в.о. начальника третього відділу Конотопського РТЦ та СП Дудукін Дмитро Володимирович, старости громади, начальники відділів та керівники структурних підрозділів сільської ради.
Обговорювали питання ведення військового обліку відповідно до чинного законодавства. Т.в.о. начальника третього відділу Конотопського РТЦ та СП Дудукін Д.В. наголосив на важливості виконанні бойових завдань задля наближення перемоги нашої держави.
Розглянуто можливості оздоровлення діточок нашої громади у цьому році за межами громади.
Визначились з першочерговим обсягом робіт на поточний тиждень.
В черговий раз нагадали про дотримання безпекових заходів – не ігнорувати повітряні тривоги, зберігати інформаційну тишу, берегти себе та своїх близьких!
За результатами апаратної наради відповідальним виконавцям були надані відповідні доручення.