Movere – рухайтесь!

Дата: 06.06.2023 14:16

Фото без опису«Іду вулицею. Мене обганяють два підлітки.

Чую як один пояснює іншому:

Треба захотіти вчитися. Розумієш? За-хо-ті-ти! Якщо ти не хочеш вчитися, то ти і не будеш вчитися. Треба захотіти! Самому! І тоді ти зможеш. Зрозумів?» - Наталія Пастушенко

6 червня 2023 року відбулася чергова онлайн-комунікація КУ «Новослобідський ЦПРПП» та вчителів освітніх закладів Новослобідської територіальної громади. Під час заходу учасники обговорили основні умови формування мотивації учнів до навчання в умовах війни, познайомилися із лайфхаками з формування мотивації учнів для уроків. Разом із директором центру профрозвитку О. Сахно виділили етапи формування мотивації учнів до навчання, та визначили основні мотиватори для вчителя та учнів.

У підсумку комунікації були визначені завдання педагога щодо мотивації учнів до навчання – допомогти дитині зрушити з місця. Для цього і необхідний індивідуальний підхід, індивідуальна мотивація та бажання щось в собі змінити.

Вислів Вуді Алена: «80% успіху – це вміння зрушити з місця» став висновком онлайн-заходу.