Офіс доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції розпочинає пілотний проєкт, який перетворить школи на справжні осередки доброчесності — «Золотий стандарт».

Дата: 09.06.2023 15:08

Фото без опису

Офіс доброчесності НАЗК розпочинає пошуки шкіл, які готові не лише до внутрішньої трансформації, але й до змін в освітньому середовищі України — https://cutt.ly/vwqJTQX1 🌟

Прозорий документообіг, управління фінансами, цифровізація, вмотивована педагогічна спільнота, доброчесне освітнє середовище, взаємодія учасників освітнього процесу — це саме ті важливі та достатньо проблемні моменти, які ви зможете спільно з нашими експертами покращити до надзвичайно високого та якісного рівня справжнього «золотого стандарту».

📖 Золотий стандарт — це проєкт, який покликаний якісно трансформувати освітнє середовище та сприяти глобальним позитивним змінам у суспільстві. Це важливий системний інструмент підвищення прозорості та доброчесності освітнього середовища у закладах загальної середньої освіти.

Зверніть увагу 👇🏻

🧐 Форма має бути заповнена виключно директором/директоркою школи; до відбору допускаються лише ті ЗЗСО, які мають результати проходження інституційного аудиту або самоаналізу освітньої діяльності.

▫️Старт проєкту: липень 2023 року.

▫️Тривалість: 5 місяців.

⏳ Дедлайн подачі заявки: 19 червня о 17:00.

🟢 Проєкт реалізується в партнерстві з ГО "Смарт освіта"