УВАГА!!! всіх жителів громади.

Дата: 27.06.2023 14:01

Відділ фінансів та економічного розвитку Новослобідської сільської ради повідомляє, що згідно до доручення Голови державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 16.06.2023 року №01-10.1/5/15-2023, з метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації спричиненої підривом греблі Каховської ГЕС, для забезпечення стабільної санітарноепідемічної ситуації, стабільного епізоотичного стану, недопущення виникнення та розповсюдження особливо небезпечних, інфекційних хвороб, спалахів гострих кишкових інфекцій та протидії обігу небезпечних, непридатних до споживання харчових продуктів.

ЗАБОРОНЕНО реалізація риби та морепродуктів отриманих з  Дніпропетровської, Запорізької, Одеської, Херсонської та Миколаївської областей. Прохання до мешканців громади! У разі виявлення риби та морепродуктів з  Дніпропетровської, Запорізької, Одеської, Херсонської та Миколаївської областей терміново повідомити Держпродспоживслужбу за телефоном (05447) 6-11-57 або електронною поштою: konotop@dpss-sumy.gov.ua