ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ ГРОМАДИ!!!

Дата: 10.07.2023 09:55

Фото без описуДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ ГРОМАДИ!!!

Запрошуємо українських підприємців долучитись до освітньої програми про вихід на експорт через міжнародні E-commerce платформи

Освітня програма Global E-commerce Access надасть українським підприємцям актуальні знання про підходи здійснення e-commerce-продажів на світових майданчиках. Програма передбачає:

• 6 онлайн-модулів та 3 офлайн-мініфоруми PRO meet-up
  • 14 українських і міжнародних спікерів та менторів
  • менторські рекомендації щодо бізнес-стратегії для 50 найкращих учнів

консультації від міжнародних експертів та покроковий супровід у реалізації поставлених цілей для 10 найуспішніших учасників

Реєстрація на програму

Для участі в програмі буде відібрано 200 учасників, які планують розвивати міжнародні продажі за допомогою e-commerce, або вже почали це робити та потребують додаткових знань.

Дедлайн подання заявки — 25 липня.

Доєднуйтеся до онлайн-презентації, яка відбудеться вже 13 липня о 15:00, та дізнайтеся про умови участі від команди організаторів. Реєстрація обов’язкова

Реєстрація на презентацію

Освітню програму створили мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Офісу з розвитку підприємництва та експорту, в межах проєкту International Trade Centre «Підвищення економічної стійкості громад, що постраждали від переміщення», який фінансується урядом Японії.