Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта —рішення Новослобідської сільської ради «Про затвердження Методики розрахунку плати за оренду комунального майна сільської ради, зі змінами»

Дата: 14.07.2023 16:00

ЗВІТ

На виконання статей 10, 37 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акту» здійснено повторне відстеження результативності регуляторного акту, а саме рішення Новослобідської сільської ради від 26.06.2020 року «Про затвердження Методики розрахунку плати за оренду комунального майна сільської ради, зі змінами»

1. Вид та назва регуляторного акту, повторне відстеження результативності якого здійснюється

Рішення Новослобідської сільської ради від 26.06.2020 року «Про затвердження Методики розрахунку плати за оренду комунального майна сільської ради, зі змінами».

2. Назва виконавця заходів з відстеження.

Виконавчий комітет Новослобідської сільської ради.

3. Цілі прийняття акту:

- забезпечення підвищення ефективності використання комунального майна шляхом – передачі його в оренду  юридичним особам;

- правове забезпечення процесу управління і внесення плати за використання майна, що перебуває в комунальній власності;

- збільшення доходів установ, організацій (орендодавців) на балансі, яких перебуває комунальне майно;

- удосконалення єдного організаційного та економічного механізму розрахунку орендної плати за комунальне майно;

- забезпечення прозорості і доступності Методики розрахунку плати за оренду комунального майна.

4. Строк виконання заходів з відстеження.

01.06.202126.06.2021 року

5. Тип відстеження.

Повторне

6. Методи одержання результатів відстеження.

Під час відстеження результативності регуляторного акта були використані статистичні методи одержання результатів відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось шляхом аналізу кількості звернень щодо укладання договорів оренди комунального майна  Новослобідської сільської ради; аналізу сплати коштів за оренду комунального майна сільської ради до місцевого бюджету  Новослобідської сільської ради.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акту:

За результатами повторного відстеження за 2020 рік кількість укладених договорів оренди комунального майна сільської ради та надходження до бюджету Новослобідської сільської ради від сплати оренди комунального майна відсутні.

9. Оцінка ефективності дії регуляторного акта.

За результатами повторного відстеження результативності регуляторного акту – рішення Новослобідської сільської ради від 26 червня 2020 року «Про затвердження Методики розрахунку плати за оренду комунального майна, зі змінами» встановлено, що даний регуляторний акт відповідає вимогам Податкового кодексу України та вимогам чинного податкового та бюджетного законодавства для забезпечення надходжень до бюджету ОТГ.

Сільський голова                                                            Ольга ГАРКАВЕНКО