Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта —рішення Новослобідської сільської ради «Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури сільської ради"

Дата: 14.07.2023 16:03

про періодичне відстеження результативності

регуляторного акта — Рішення Новослобідської сільської ради

1. Вид та назва регуляторного акта, повторне відстеження результативності якого здійснюється

Рішення Новослобідської сільської ради від 17 травня 2018 року «Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури сільської ради».

2. Назва виконавця заходів з відстеження

Виконавчий комітет Новослобідської сільської ради.

3. Цілі прийняття акта

Основними цілями прийняття цього регуляторного акта є:

- забезпечення надходження коштів до сільського бюджету для фінансування розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури сіл сільської ради;

- встановлення прозорого та чітко врегульованого порядку визначення величини та сплати пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури, для фізичних та юридичних осіб (замовників) у разі здійснення ними будівництва об’єктів містобудування на території сільської ради;

- реалізація державної політики в сфері містобудівної діяльності;

- забезпечення виконання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»;

- впорядкування нормативно-правової бази;

- удосконалення механізму залучення замовників до пайової участі в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури громади;

- урегулювання спірних питань, що виникають у зв’язку зі сплатою пайової участі у розвитку інфраструктури громади;

- комплексний підхід до рівномірного розвитку інфраструктури по всій території громади.

4. Строк виконання заходів

З 02.12.2022 по 27.12.2022 року.

5. Тип відстеження

Періодичне відстеження

6. Методи одержання результатів відстеження

Під час відстеження результативності регуляторного акта були використані статистичні методи одержання результатів відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність,
а також способи одержання даних

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось шляхом аналізу кількості звернень щодо укладених договорів про пайову участь у створенні інфраструктури населених пунктів Новослобідської сільської ради; аналізу сплати коштів пайових внесків до місцевого бюджету на створення інфраструктури населених пунктів Новослобідської сільської ради.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

За результатами періодичного відстеження за 2020-2022 рр. у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року кількість укладених договорів про пайову участь та надходження до бюджету Новослобідської сільської ради від сплати пайових внесків відсутні.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

За результатами періодичного відстеження результативності регуляторного акту – рішення Новослобідської сільської ради від 17 травня 2018 року «Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури сільської ради» встановлено, що даний регуляторний акт відповідає вимогам Податкового кодексу України та вимогам чинного податкового та бюджетного законодавства для забезпечення надходжень до бюджету ОТГ.

Сільський голова                                                                                                      Ольга ГАРКАВЕНКО