Уряд розширив перелік документів для надання статусу УБД.

Дата: 28.07.2023 15:19

Фото без описуПерелік документів, які підтверджують участь у бойових діях, відтепер доповнений згадкою в книгах служби і наказів про залучення до бойових заходів. Тобто для оформлення статусу учасника бойових дій необхідно надати довідку за формою, затвердженою постановою 413 Уряду та один з документів, які згадані в переліку абзацом 10 пункту 4 постанови № 413 (нині доповнено книгами служби та новим різновидом наказів).

📌Раніше підтвердженням участі у відбитті повномасштабної агресії росії могли бути:

- витяги (копії) бойових донесень;

- журналів бойових дій (оперативних завдань, ведення оперативної обстановки);

- вахтових журналів;

- польотних листів;

- матеріалів спеціальних (службових) розслідувань за фактами отримання поранень, контузій, каліцтв.

❗️Нагадаємо, за власним бажанням людина може надавати й будь-які інші документи.

Джерело: постанова КМУ від 18 липня 2023 р. № 725 - http://surl.li/jmrmd

#УБД