Дата: 01.08.2023 10:16

Фото без описуТоргівля людьми – жахливий злочин, що призводить до кримінальної експлуатації невинних осіб, змушуючи їх переживати знущання та неволю. Важливо усвідомлювати і знати про різні форми цієї злочинності, щоб мати змогу протидіяти їй. Тому сьогодні детальніше розглянемо кожну з форм.

‼️ Варто зазначити, що постраждалим від торгівлі людьми може стати будь-яка особа, незалежно від віку та статі.

Якщо ви стали свідком чи жертвою цього жахливого злочину або маєте потребу в консультаціях, будь ласка, звертайтесь за допомогою за телефонами📞 та поділіться контактами з людьми, що потребують підтримки або допомоги:

🔹 15-47 гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, за ознакою статі та насильству стосовно дітей

🔹 0 800 500 202/102 гаряча лінія Національної поліції України

🔹 0 800 213 103 контакт-центр системи безоплатної правової допомоги

🔹 527 гаряча лінія з протидії експлуатації

🔹 0 800 500 335 або на короткий номер 116 123 “гаряча лінія” з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

🔹 0 800 500 225 або на короткий номер 116 111 національна дитяча “гаряча лінія”

#протидіяторгівлілюдьми #запобігання #торгівлялюдьми #соціальнийзахист

Національна соціальна сервісна служба України