Так, Ви маєте право звернутись до державних або комунальних закладів охорони здоров’я та лікуватись за рахунок держави!

Дата: 03.08.2023 08:18

Фото без опису

АЛЕ ВИКЛЮЧНО:

🔹Якщо за місцем проходження військової служби, навчальних і спеціальних зборів відсутні військово-медичні заклади охорони здоров’я, відповідні спеціалізовані відділення, спеціальне медичне обладнання - тоді ти потребуватимеш направлення від начальника медичної служби з підписом командира військової частини, як було зазначено вище.

🔹В екстрених випадках (зокрема, через виклик бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги за номером «103» – Пункт 4 частини 1 статті 11 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»).

Якщо звернення до закладу охорони здоров’я відбулось в екстреному випадку, твої дії наступні:

🔹Проінформуй працівників закладу, що ти проходиш військову службу.

🔹Зроби доповідь своєму безпосередньому командиру (ст.12 Статуту внутрішньої служби ЗСУ).

🔹У разі неможливості повідомити командування, звернись до найближчого ТЦК та СП та зроби там відмітку.

Також можна звернутися до Військової служби правопорядку ЗСУ (ВСП ЗСУ), щоб повідомити про ситуацію. ВСП ЗСУ передасть цю інформацію до твоєї військової частини. За можливості, з собою слід мати відповідні медичні документи.

#знаємо_перемагаємо