Літня школа для педагогів розпочала роботу цікавою зустріччю

Дата: 07.08.2023 07:47

Фото без описуУчителем не кожен може бути,

Не кожне серце вміє говорить…

Учитель лише той, хто вміє чути,

Окрилити, навчити і любить.

Н. Красоткіна

3 серпня 2023 року розпочала роботу Літня школа для педагогів освітніх закладів Новослобідської сільської ради при КУ «Новослобідський ЦПРПП». Така вже професія у педагогів. Вона вимагає постійного навчання.

Перше заняття Літньої школи – перша цікава зустріч. Для слухачів центром професійного розвитку педагогічних працівників було організовано онлайн-зустріч із Бендюг А.І., сертифікованим вчителем початкових класів Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Лебединської міської ради Сумської області, вчителем вищої категорії, «старшим вчителем», тренером та супервізором НУШ, експертом Державної служби якості освіти, лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023».

Під час онлайн-зустрічі Алла Іванівна поділилася своїми враженнями від участі у сертифікації та Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2023» в номінації «початкова освіта». Педагогиня підкреслила, що тільки творчий учитель, що має бажання та йде до нього, обов’язково доб’ється успіху. Вона відмітила важливу роль обміну досвідом між учителями.

Після жвавої розмови слухачами Літньої школи було запропоновано частіше проводити такі зустрічі – спілкування із педагогами інших громад області та України.