Чим живе Новослобідська громада сьогодні:

Дата: 04.08.2023 19:34

Фото без описуНасичений тиждень на події, незважаючи на серпневу спеку продовжуємо підтримувати життєдіяльність нашої громади та виконувати:

📌Тривають оздоровчі заняття для діточок в літньому клубі «Квіти сонця» в рамках швейцарсько-українського проєкту «Ми вдома-в Україні».

📌Новий навчальній рік вже не за горами і роботи по облаштуванню приміщень закладів освіти не припиняються – продовжуються ремонтні роботи в класах, облаштовуються найпростіші укриття, фарбуються дитячі майданчики та впорядковується їх прилегла територія.

📌Перукар КЗ «Центр з надання соціальних послуг» продовжує надавати перукарські послуги мешканцям нашої громади. На цьому тижні перукарські послуги отримали мешканці сіл Мачулища та Князівка.

📌Спеціалістами з прав дітей із залученням психолога КЗ «Центр з надання соціальних послуг» здійснено соціальне інспектування родин на території села Нова Слобода.

📌Продовжуються роботи з косметичного ремонту в приміщенні амбулаторії с. Нова Слобода для забезпечення надання якісних медичних послуг населенню нашої громади.

📌Для забезпечення безперебійного електропостачання електриком проводяться відновлювальні роботи з електропостачання.

📌Роботи з благоустрою територій населених пунктів не припиняються –продовжуємо підтримувати прилеглу територію в належному стані; косимо траву; проводимо ремонтні роботи приміщень для підтримки їх в належному стані та виконуємо інші поточні роботи.

📌Працівниками КП «Турбота», окрім робіт з благоустрою територій нашої громади, на цьому тижні виконувались такі роботи: надання допомоги при здійсненні заходів з евакуації; ліквідація пориву водопроводу в с. Юр’єве та в с. Волинцеве; ремонтні роботи підлоги в Князівській гімназії; прибирання прилеглих територій, покос трави та інші поточні роботи.

Шановні мешканці Новослобідської громади! Нагадуємо, що під час грози рух заборонено!

Не ігноруйте повітряні тривоги!

Зберігайте інформаційну тишу!

💙💛Бережіть себе та своїх близьких!💙💛