Дата: 07.08.2023 08:26

Фото без опису✅04 серпня 2023 року депутатами Новослобідської сільської ради було проведено спільне засідання постійних комісій з питань регламенту, депутатської етики, освіти, культури, охорони здоров′я, фізкультури, спорту, соціальної політики, прав людини, законності, регуляторної діяльності, запобігання і протидії корупції, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, земельних відносин, архітектури, будівництва, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього природного середовища, з питань планування, бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку. На засіданні були опрацьовані та обговорені питання порядку денного, які запропоновано на розгляд чергової двадцять сьомої сесії Новослобідської сільської ради восьмого скликання. Так, в роботі сесії взяли участь 17 депутатів. Робота сесії розпочалась із хвилини мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. На засіданні сесії було розглянуто важливі для життєдіяльності громади питання.

Ключовими питаннями були: затвердження звіту про виконання бюджету сільської ради за І півріччя 2023 рік (по доходах у сумі 29 218 944,88 гривень, у тому числі загальний фонд – 28 318 820,49 гривень та спеціальний фонд – 900 124,39 гривень; по видатках у сумі 24 449 018,48 гривень, у тому числі загальний фонд – 23 254 860,11 гривень та спеціальний фонд – 1 194 158,37 гривень), затвердження звіту КНП Новослобідської сільської ради «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» за І півріччя 2023 року (по доходах у сумі 2 026 343,45 гривень та по видатках у сумі 1 896 661,13 гривень), затвердження звіту КП «Турбота» (по доходах у сумі 900030,19 гривень та по видатках у сумі 951114,05 гривень), затвердження звіту КП «Джерело» (по доходах у сумі 466353,09 гривень та по видатках у сумі 472832,63 гривень).

Було заслухано звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку Новослобідської сільської ради на 2022-2023 роки та звіт поліцейського офіцера громади про стан дотримання правопорядку у І півріччі 2023 року.

Депутатами сільської ради, у зв’язку з виробничою необхідністю, були прийняті зміни до деяких Програм, а саме: до Програми забезпечення захисту населення і території Новослобідської сільської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та наслідків спричинених воєнними діями на 2021-2025 роки, Комплексної програми «Освіта Новослобожанщини на 2022-2024 роки», Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Новослобідській сільській раді на 2021 - 2025 роки.

Значна частина прийнятих рішень стосувалася вирішення земельних питань.

З усіх питань були прийняті відповідні рішення.

На завершення засідання сесії сільський голова Ольга Гаркавенко подякувала всім присутнім за роботу, яка виконується не дивлячись ні на що, за неабияку підтримку, побажала всім успіхів у подальшій роботі, надії на світле майбутнє та віри у ПЕРЕМОГУ України над ворогом. Тільки спільними зусиллями ми досягнемо спільної мети!