Дата: 07.08.2023 09:56

Фото без опису☝️🇺🇦04.08.2023 відбулась онлайн- семінар-нарада під головуванням голови Новослобідської сільської ради Гаркавенко О.О. та за участю головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Качур Ж.О., директора КЗ "Новослобідського сільського будинку культури" Венедіктової М.А, працівників закладів культури.

На нараді обговорювались питання, які є болючими та нагальними на наш час:

- робота закладів культури в умовах воєнного стану;

- підготовка до річного статистичного звіту.

☝️Ольга Олександрівна підкреслила на тому,що робота працівників культури дуже важлива і потрібна людям саме зараз. Подякувала за плідну працю працівників культури, за участь у конкурсах різних рівнів.

☝️Головним спеціалістом Качур Ж. було наголошено на продовженні збору матеріалів для поповнення бази нематеріальної культурної спадщини Новослобідської громади та проведенні роботи щодо виконання завдань Стратегії безбар'єрного простору в закладах культури.

💙💛💐 Дякуємо всім працівникам культури Новослобідської громади за їх працю,за їх витримку та віру в самих себе. Саме, дивлячись на вас, дівчата, ми розуміємо,що нас не зламати, ми зможемо все, витримаємо багато.🇺🇦