Літня школа для педагогів. Педагогіка партнерства

Дата: 09.08.2023 07:59

Фото без описуВиявляється, є таке важливе правило – правило "трьох хвилин".

Воно працює і для дорослих, і для дітей.

Правило «перших трьох хвилин» полягає в тому, щоб завжди зустрічати дитину з такою величезною радістю, наче зустрічаєте друга, якого не бачили вже багато, багато років. І не важливо, ви повернулися з магазину, в який вибігали за хлібом, чи прийшли додому з роботи.

Зазвичай, все, чим з вами хоче поділитися дитина, вона «видає» в перші хвилини зустрічі, саме в цьому полягає важливість не змарнувати цей час.

Про це правило та інші техніки педагогіки партнерства педагоги громади дізналися на другому засіданні Літньої школи для педагогів, що пройшло 4 серпня 2023 року в онлайн-режимі на базі КУ «Новослобідський ЦПРПП». В ході засідання педагоги познайомилися із Меморандумом співпраці між усіма учасниками освітнього процесу – документом, що описує принципи та правила взаємодії всіх учасників освітнього процесу та сприятиме встановленню якісного і конструктивного діалогу між ними.

Учасники Літньої школи отримали кейс матеріалів з теми.