В рамках заходів до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми фахівцми Новослобідської сільської ради був проведений інформаційний захід для мешканців громади

Дата: 10.08.2023 15:21

Фото без описуВ рамках заходів до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми та з метою привернення уваги до проблеми запобігання примусової праці, фахівцми Новослобідської сільської ради був проведений інформаційний захід для мешканців громади. Під час заходу було розповсюджено інформаційні листівки «Поради, які будуть корисними перед поїздкою за кордон» та буклети з контактними телефонами «гарячих» ліній з протидії торгівлі людьми. Отримана інформація, безперечно, стане у нагоді та убереже від необдуманих вчинків та неправильних рішень при працевлаштуванні.

Торгівля людьми, на жаль сьогодні залишається поширеним явищем, і воно є злочином, що грубо порушує права людини.

📢📌В Україні створено Telegram-бот «Залишайся в безпеці», у якому можна дізнатися, як не стати жертвою торгівлі людьми, безпечно працевлаштуватися в Україні та за кордоном, розпізнати потенційних зловмисників, а також до кого звернутися за допомогою.

❗☎Якщо ви стали жертвою або свідком торгівлі людьми, намагайтеся всіма можливими способами будь-кому повідомити про це, аби отримати належну допомогу. Не мовчіть, телефонуйте: Національна безкоштовна гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів : 527 – з мобільного, 0800-505-501 Державна гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми: 15-47 Національна поліція України : 102,

@stay_in_safe_ua_bot