Чим живе Новослобідська громада сьогодні:

Дата: 11.08.2023 20:44

Фото без описуПогодні умови не завжди сприятливі: зливи та спека змінюють одне одного, роботи вистачає, час плине, треба багато чого встигнути зробити, тому продовжуємо підтримувати життєдіяльність нашої громади, докладаючи по максимуму зусиль:

📌Кипить робота по облаштуванню приміщень закладів освіти та впорядкуванню їх прилеглих територій – підтримуємо чистоту та лад в навчальних класах, на дитячих майданчиках та прибираємо навколишню територію.

📌Роботи з благоустрою територій населених пунктів тривають – негода наробила багато клопоту, наслідки ліквідовували самотужки – прибирали повалені дерева; продовжуємо підтримувати прилеглу територію в належному стані; косимо траву; проводимо ремонтні роботи приміщень для підтримки їх в належному стані та виконуємо інші поточні роботи.

📌Працівниками КП «Турбота», окрім робіт з благоустрою територій нашої громади, які виконують роботу в будь-який час, на цьому тижні виконувались такі роботи: усунення пориву водопроводу в с. Волинцеве; розчистка дерев після урагану вздовж дороги Манухівка-Бояро-Лежачі; участь у доставці гуманітарної допомоги залученим транспортом ПП «Карла Маркса2»; ліквідація завалів, внаслідок ворожих обстрілів; надання допомоги при здійсненні заходів з евакуації; ремонтні роботи техніки; прибирання прилеглих територій, покос трави та інші поточні роботи.

Шановні мешканці Новослобідської громади! Нагадуємо, що під час грози рух заборонено!

Не ігноруйте повітряні тривоги!

Зберігайте інформаційну тишу!

Бережіть себе та своїх близьких!