Добро повертається добром! В цей нелегкий для всіх людей час, ми відчуваємо турботу та підтримку для нашої громади.

Дата: 14.08.2023 08:45

Фото без описуСьогодні кожен день стає випробуванням для українців.

Збройна агресія ворога залишила свої наслідки, але навіть у таких умовах, люди згуртовуються та допомагають один одному.

Розпочато видачу гуманітарної допомоги від Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України у вигляді продуктів харчування.

Продуктові набори надаються людям, що живуть в п'ятикілометровій зоні нашої громади та таким категоріям, як внутрішньо переміщені особи, які перемістились із зони бойових дій, багатодітні сім'ї, особи з інвалідністю 1 та 2 групи.

Висловлюємо щиру вдячність товариству Червоного Хреста України за надану допомогу.

Дякуємо Станіславу Гаркавенко ( керівнику ПП Карла Маркса-2) та працівникам КП Турбота за доставку вантажу з міста Конотоп до населених пунктів громади. Нехай в усіх справах Вас супроводжує успіх, а віра в краще майбутнє добавляє сил і надихає на великі перспективи!Дякуємо за турботу, підтримку та Ваші щирі і чуйні серця!

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Крокуємо разом до ПЕРЕМОГИ 💙💛