Дата: 12.08.2023 14:30

Фото без опису😄👫 День молоді 2023 - яскраве і позитивне свято, присвячене підростаючому поколінню. Одні люди вважають, що сучасна молодь зіпсувалася, інші впевнені, що вона перевершує попереднє покоління. У будь-якому випадку, нинішні юнаки та дівчата - це майбутнє України, і їм потрібно віддати шану. Зараз дуже не легкий час для всіх нас і особливо для молоді,тому що в них ще все життя попереду і вони повинні зробити свій вибір ким хочуть бути в цьому житті.

☝️😊Міжнародний день молоді 2023 відзначається 12 серпня з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН. А Всесвітній день молоді 2023 святкують 10 листопада на честь заснування Всесвітньої федерації демократичної молоді в Лондоні 10 листопада 1945 року.

😊👫 Молодь Новослобідської сільської ради також вітає всіх, хто молодий душею, зі святом.

У закладах культури до Дня молоді пройшла акція (патріотичний розпис асфальтних доріжок та малюнки) - " Мистецтво надихає" , онлайн-вітання та онлайн-флешмоб "Перемога очима молоді".

😊👫У День молоді бажаємо найрадісніших подій у житті! Нехай у вас буде більше приводів для веселощів і радості, реалізувати себе, щоб все виходило і будь-які мрії виконувалися якомога частіше!