Увага! Увага! Увага!

Дата: 16.08.2023 09:49

Фото без опису💙💛 Оголошується щорічний дистанційний конкурс публічних виступів " Україна - країна мистецтв" до Дня Державного прапора України та річниці Незалежності України на території Новослобідської сільської ради у 2023 році.

☝️ Конкурс розпочинається з 16.08.2023 по 24.08.2023 включно. Результати будуть оголошені 30.08.2023 на офіційній сторінці у ФБ "Культура та традиції Новослобідської громади".

☝️ Всі умови участі прописані в Положенні.

😊☝️ПОЛОЖЕННЯ

І. Загальні положення.

1.1. Щорічний дистанційний конкурс публічних виступів працівників закладів культури та аматорів Новослобідської сільської ради «Україна – країна мистецтв» до Дня Державного Прапора України та річниці Незалежності України на території Новослобідської сільської ради у 2023 році (далі - Конкурс) започаткований Новослобідською сільською радою (далі – Засновник).

1.2. Організатором конкурсу є відділ освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради (далі – Організатор).

2. Мета та завдання Конкурсу

2.1. Головною метою Конкурсу є збереження та популяризація творчої спадщини, розвиток творчості аматорів, забезпечення збереження, підтримка та подальший розвиток духовного потенціалу суспільства, святкування Дня Державного Прапора України та річниці Незалежності України на території Новослобідської сільської ради у 2023 році, сприяння творчому розвитку і самовдосконаленню виконавців.

2.2. Завдання Конкурсу:

2.2.1. Активізація діяльності клубних закладів Новослобідської сільської ради у розвитку публічних виступів.

2.2.2. Заохочення до творчої спадщини аматорів, які виконують поетичні, співочі, хореографічні, художні види творчої діяльності.

2.2.3 Ознайомлення жителів громади з найкращими зразками українського мистецтва; сприяння формуванню високої духовності молодого покоління, усвідомлення ним національної ідеї.

2.2.4. Культурне та естетичне виховання молодих митців і глядачів на кращих здобутках національного мистецтва.

3. Підготовка та порядок проведення Конкурсу

3.1. Конкурс проводиться щорічно дистанційно у серпні місяці.

3.2. Дати визначаються Організатором.

3.3. У разі потреби, за поданням Організатора, Засновник має право вносити в установленому порядку зміни до Положення про щорічний дистанційний конкурс публічних виступів працівників закладів культури та аматорів Новослобідської сільської ради «Україна – країна мистецтв» до Дня Державного Прапора України та річниці Незалежності України на території Новослобідської сільської ради (далі – Положення).

3.4. Учасники Конкурсу представляють конкурсну програму публічно.

3.5. Порядок виступу учасників Конкурсу визначається Організатором.

3.6. Для участі у Конкурсі учасник повинен надати анкету-заявку встановленого зразка (додається) за 5 днів до дати проведення Конкурсу.

3.7. Заявки на участь у Конкурсі надсилати на електрнну пошту: kyltura_sloboda@ukr.net, або за допомоги електронної анкети.

4. Умови проведення Конкурсу

4.1. До Конкурсу запрошуються окремі виконавці, учасники гуртків закладів культури з території Новослобідської сільської ради.

4.2. Конкурс проводиться у різних вікових категоріях:

4.2.1 Міні-молодша (3 - 6 років);

4.2.2 Молодша дитяча (7 – 9 років);

4.2.3.Середня дитяча (10 – 13 років);

4.2.4.Старша дитяча (14 – 17 років);

4.2.5.Молодіжна (18 – 25 років);

4.2.6.Старша (26 років і старше).

4.3. До участі в конкурсі допускаються авторські роботи та популярні твори сучасних митців.

4.4. Для участі потрібно:

– кожен учасник готує онлайн 1 виступ ( державною мовою) або поробку;

– вказує автора, назву твору, прізвище та ім’я учасника, вік учасника, вікову категорію, заклад освіти; гурток та керівника гуртка;

– відео виставляє на сторінці фейсбук в групі Культура та традиції Новослобідської громади під хештегом # Україна_країна _мистецтв

– поетичні твори та поробки можуть супроводжуватись музичним оформленням або живим звуком;

– допускається виступ в гримі та в сценічних костюмах з використанням реквізиту;

- фото або відео виступів, поробок надіслати на електронну пошту: kyltura_sloboda@ukr.net

5. Журі конкурсу визначає переможців за такими критеріями:

– відповідність тематиці конкурсу;

– реалізація художнього задуму твору;

– творчий підхід та індивідуальність виконавців.

За підсумками конкурсних робіт та виступів незалежне журі визначає переможців, та нагороджує їх за перші три місця.

6. Підсумки Конкурсу та відзначення переможців.

6.1. У кожній віковій категорії переможці Конкурсу визначаються згідно рішення Журі і нагороджуються Дипломами відповідно І, ІІ, ІІІ ступеня і пам’ятними сувенірами.

6.2. Інші учасники нагороджуються Дипломами за участь у Конкурсі.

6.3. У кожній віковій категорії Конкурсу Журі має право, при потребі, встановлювати заохочувальні чи інші відзнаки для учасників «Надія нашої громади», «Приз глядацьких симпатій», «Наймолодший учасник конкурсу» тощо, з врученням Дипломів та пам’ятних сувенірів.

7. Фінансові умови Конкурсу

7.1. Конкурс є некомерційним заходом і вступний внесок не передбачений.

7.2. Кошторис Конкурсу складається, затверджується і виконується Організатором окремим наказом.

7.3. Оплата членам Журі за виконання своїх обов’язків не передбачається.

7.4. Фінансування Конкурсу здійснюється за рахунок:

7.4.1. Коштів місцевого бюджету.

7.4.2. Інших джерел та надходжень, не заборонених чинним законодавством (спонсорських коштів, внесків підприємств, організацій, доброчинних внесків окремих осіб).

😊💙💛 Чекаємо учасників!!!