Новослобідська громада

Конотопський район Сумської області

Увага стихійна торгівля небезпечна для здоров’я!

Дата: 17.08.2023 07:55
Кількість переглядів: 183

Нагадуємо про  заборону торгівлі з рук у невстановлених місцях. Торгівля харчовими продуктами невідомого походження в невстановленому місці (на вулицях, у дворах, на тротуарах, у скверах, парках, під’їздах) з рук, із землі, без відповідного дозволу на розміщення об’єкта торгівлі, де відсутній ветеринарно – санітарний контроль, несе загрозу виникнення гострих кишкових інфекцій.

Звертаємо увагу, на те що законодавством України продаж харчових продуктів дозволяється здійснювати тільки через стаціонарні підприємства торгівлі та через дрібно - роздрібну торгівельну мережу.

За торгівлю в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях Статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення  передбачена відповідальність  штраф від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без неї;

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи подобається вам наш сайт?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь