Правоохоронці застерігають від поширеної шахрайської схеми

Дата: 30.08.2023 08:28

Фото без описуОстаннім часом в країні активізувалися так звані «телефонні» шахраї. Тож, поліцейські розповідають, як не потрапити на гачок до аферистів.

Дуже часто до поліції надходять звернення від громадян, котрі повідомляють, що перерахували кошти шахраям за «порятунок» своїх родичів з різних неприємних ситуацій. Наприклад, потерпілим телефонують вночі і кажуть, що їхні близькі потрапили у ДТП та для порятунку життя потрібно негайно оперувати, за чималу суму грошей.

Як уберегтися від такого роду шахрайства? Попросіть людину, яка вам зателефонувала, назвати ім’я вашого рідного, описати його зовнішність і відповісти на питання особистого характеру. Також можна перевірити слова незнайомців, зателефонувавши безпосередньо до своїх родичів та перепитати у них, чи насправді з ними сталася ситуація, про яку стверджують можливі шахраї. Якщо ж до близьких не можна одразу додзвонитися, тоді потрібно перевірити цю інформацію, звернувшись до працівників поліції. Саме так ви зможете вберегтись від шахраїв.

Відділ комунікації поліції Сумської області