Про практико-орієнтований онлайн-курс для педагогів «Навчати(ся): що розповісти про доброчесність на уроці»

Дата: 12.09.2023 14:59

Фото без опису

Відповідно до Антикорупційної стратегії на 2021–2025 роки, затвердженої Законом України від 20 червня 2022 року №2322-IX  одним із принципів антикорупційної політики є формування суспільної нетерпимості до корупції, утвердження культури доброчесності та поваги до верховенства права.

Враховуючи те, що нетерпимість до будь-яких проявів недоброчесної поведінки є одним з пріоритетів державної політики у сфері освіти, Національне агентство з питань запобігання корупції розробило практико-орієнтований онлайн-курс для педагогів (навчання за програмами підвищення кваліфікації) «Навчати(ся): що розповісти про доброчесність на уроці». Курс містить сім тем, кожна з яких поступово занурить у контекст антикорупції та доброчесності і на завершення – продемонструє конкретні інструменти для роботи з учнями та ученицями як на уроках, так і поза ними.

Ознайомитися з курсом можна на платформі study.nazk за посиланням: https://study.nazk.gov.ua/courses/course-v1:NAZK+osv004+2023-07/about/