Зміни правил перетину державного кордону під час воєнного стану.

Дата: 15.09.2023 09:15

Фото без опису📌Постанова КМУ від 01.09.2023 № 934 розширює перелік осіб, які можуть перетинати державний кордон. Таке право надано студентам або курсантам закладів освіти України, які прямують для проходження практичної льотної підготовки в іноземні заклади освіти або авіаційні школи.

📌Підтвердними документами для студентів або курсантів є:

- довідка від закладу освіти України про направлення студента або курсанта для проходження практичної льотної підготовки в іноземному закладі освіти або авіаційній школі;

- військово-облікові документи з відмітками територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

📌Українські студенти або курсанти можуть безперервно перебувати за кордоном не більше строку проходження практичної льотної підготовки в іноземних закладах освіти або авіаційних школах.

Джерело - Юридична сотня

#правові_аспекти