ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЕТАП ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ РОБІТ ЮНИХ ФОТОАМАТОРІВ "МОЯ УКРАЇНО!"

Дата: 18.09.2023 09:45

Фото без описуЗ 1 по 15 вересня 2023 року у ЦДЮТ Новослобідської сільської ради проходив територіальний етап обласного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»🎥🎥🎥.

☝️У конкурсі взяли участь 12 учасників закладів загальної середньої та позашкільної освіти Новослобідської сільської ради, а саме: Новослобідський ліцей (директор Чуйко С.В.), Мазівська гімназія (директор Киреєва Н.В.) та ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, які представили 23 роботи.

〰️〰️Згідно з Умовами проведення територіального етапу обласного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» на розгляд членів журі було представлено роботи учасників у двох вікових категоріях: 10 – 14 років та 15 – 18 років.

〰️〰️ При оцінюванні робіт ураховувались оригінальність ідеї; тематична відповідність та повнота розкриття визначеної теми; творчий підхід; рівень володіння технікою виконання, матеріалом; охайність.

〰️〰️ Творчі роботи учасників характеризуються оригінальністю задуму, виразністю, глибокою емоційністю, індивідуальністю творчого почерку.

〰️〰️Усі роботи виконані технічно майстерно, яскраво простежується ідея та композиційне рішення. Проте не всі учасники використовують у своїх роботах технічні прийоми такі, як: довгі і короткі витримки, зйомку з проводкою, зумування на довгих витримках, синхронізації за другою шторкою, світла і темна тональності тощо.

✔️✔️На підставі висновків членів журі за набраною сумою балів переможців визначено.

Щиро вітаємо💐💐💐:

✔️у І віковій віковій категорії 10 – 14 років:

✅у номінації «Флора і фауна»:

☑️з І місцем – Зюзько Марію, робота «Фотомодель», ученицю Новослобідського ліцею, вчитель Кіріліна О.В.; Черненко Катерину, робота «Привіт, мишко!», вихованку гуртка «Креативне рукоділля» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Растова М.В.;

☑️ з ІІ місцем - Чернякову Світлану, робота «Яблуневий цвіт», ученицю Новослобідського ліцею, вчитель Кіріліна О.В.; Мазіна Олега, роботи «Дружня вечеря» та «Зачекався», вихованця гуртка «Чарівний пензлик» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Мазіна О.В.; Кривенко Любов, робота «Вірний друг», ученицю Мазівської гімназії, вчитель Бринзей Т.Л.;

☑️з ІІІ місцем – Кривенко Любов, робота «Після прогулянки», ученицю Мазівської гімназії, вчитель Бринзей Т.Л.; Кривулю Дмитра, робота «Тернистий шлях», учня Мазівської гімназії, вчитель Биваліна В.О.

✅у номінації «Архітектура»:

☑️ з І місцем – Чемоданову Анастасію, робота «Як тебе не любити, Києве мій», ученицю Новослобідського ліцею, вчитель Чернякова Л.О.;

☑️з ІІ місцем – Кривулю Дмитра, робота «Гармонія душі», учня Мазівської гімназії, вчитель Биваліна В.О.;

✅у номінації «Пейзаж»:

☑️з І місцем – Кривенко Любов, робота «Чарівна річка», ученицю Мазівської гімназії, вчитель Бринзей Т.Л.; Черненко Катерину, робота «Дзеркало природи», вихованку гуртка «Креативне рукоділля» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Растова М.В.;

☑️з ІІ місцем – Скибу Максима, робота «Дорога додому», учня Мазівської гімназії, вчитель Азаренко Т.П.;

✅у номінації «Репортажне фото»: ☑️з І місцем – Костиріну Валерію, робота «Файні квіти України», ученицю Новослобідського ліцею, вчитель Чернякова Л.О.

✅у номінації «Фото з застосуванням програми Adobe Photoshop»:

☑️з І місцем – Кривулю Дмитра, робота «Магія вночі», учня Мазівської гімназії, вчитель Биваліна В.О.;

✅у номінації «Побутове та жанрове фото»:

☑️ з ІІІ місцем – Кривенко Любов, робота «Горюночка», вихованку гуртка «Креативне рукоділля» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Растова М.В.

✔️У ІІ віковій віковій категорії 15 – 18 років:

✅у номінації «Флора і фауна»:

☑️ з І місцем – Растову Катерину, робота «Після дощу», вихованку гуртка «Креативне рукоділля» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Растова М.В.;

☑️ з ІІ місцем – Растову Катерину, робота «Запах – душа квітки», вихованку гуртка «Креативне рукоділля» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Растова М.В.

‼️ На обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» будуть направлені роботи учасників: ✅ у І віковій категорії 10-14 років у номінації «Флора і фауна» роботи Зюзько Марії «Фотомодель» та Черненко Катерини «Привіт, мишко!»; у номінації «Пейзаж» роботи Кривенко Любові «Чарівна річка» та Черненко Катерини «Дзеркало природи» ; у номінації «Архітектура» роботу Чемоданової Анастасії «Як тебе не любити, Києве мій», у номінації «Репортажне фото» роботу Костиріної Валерії «Файні квіти України», у номінації «Фото з застосуванням програми Adobe Photoshop” роботу Кривулі Дмитра «Магія вночі»;✅ у ІІ віковій категорії 15-18 років у номінації «Флора і фауна» роботу Растової Катерини «Після дощу».

🤝👏Щиро дякуємо учасникам за участь та бажаємо перемоги на наступному етапі конкурсу!💐💐💐

Фотографії чудові, а рідна земля - прекрасна. 🌏Немає кращої землі ніж українська🇺🇦🇺🇦🇺🇦, помилуйтеся і переконайтеся у цьому і ви!))))))💙💛💙💛💙