Посвідчення зниклого безвісти військовослужбовця

Дата: 04.10.2023 11:33

Фото без опису

🔸Посвідчення підтверджує право родичів зниклих безвісти на отримання соціальних гарантій від держави. Отримати посвідчення мають право батьки, подружжя та діти осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Для цього необхідно написати заяву до ТЦК та СП (військкомату) за місцем фактичного проживання.

▪️До заяви потрібно додати:

➖паспорт (свідоцтво про народження) та індивідуальний податковий номер члена сім’ї, якому видається посвідчення

➖сповіщення ТЦК та СП про зникнення особи безвісти

🔸Поки триває розшук військового, можна звернутися до командира в/ч із заявою про виплату грошового забезпечення безвісно відсутнього бійця.

▪️На отримання виплат мають право:

➖дружина (чоловік);

➖повнолітні діти або законні представники неповнолітніх дітей ― у разі відсутності;

➖утриманці або батьки рівними частками ― якщо немає дітей або їх представників.

🔸Постановою № 168 чітко закріплене право членів родини військовослужбовців які зникли безвісти за особливих обставин або ж полонених — отримувати додаткову винагороду у розмірі 100 тисяч за весь час перебування в полоні або за весь час поки не буде змінено статус зниклого на якийсь інший статус.