При Сумському РТЦК та СП діє call-centreз питань військового обов’язку і військової служби,

Дата: 24.10.2023 14:14

☎️call-centre☎️

📞При Сумському обласному територіальному центрі комплектування та соцільної підтримки діє ☎️call-centre☎️, який забезпечує швидке оброблення звернень та інформування громадян Сумської області з питань військового обов’язку і військової служби, мобілізаційної підготовки та мобілізації, а також соціальної підтримки військовозобов'язаних, військовослужбовців та осіб звільнений з військової служби, членів їх сімей.