Щорічний національний тест з медіаграмотності. Долучайся та перевір себе.

Дата: 24.10.2023 14:21

Фото без опису

📆Тестування пройде 25 жовтня на сайті Typeform. Посилання на платформу з’явиться на сайті та в соцмережах Фільтра напередодні тесту.

☝Форма для проходження тесту буде відкрита чотири рази на день протягом 45 хвилин. Початок — о 10:00, 13:00, 17:00, 21:00. Після проходження тесту вам автоматично висвітиться ваш результат, правильні відповіді будуть опубліковані 26 жовтня на сайті Фільтра.

📌Учасники, які дадуть найбільшу кількість правильних відповідей, отримають корисні подарунки! Пройти тест можна лише 1 раз — учасники, які пройдуть тест декілька разів, не зможуть претендувати на подарунки.

👉Переможців тесту організатори оголосять 1 листопада у соцмережах та на сайті Фільтра, а також надішлють їм сповіщення на електронну пошту.

Національний тест з медіаграмотності організований Фільтр. Національний проєкт з медіаграмотності МКІП спільно з USAID Ukraine - USAID Україна, IREX in Ukraine та UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.