Участь у онлайн-нараді, щодо розгортання нових та покращення роботи вже існуючих дільниць оповіщення військовозобов'язаних

Дата: 28.10.2023 11:08

Фото без опису

Приймали участь у онлайн-нараді, щодо розгортання нових та покращення роботи вже існуючих дільниць оповіщення військовозобов'язаних.

На виконання доручення голови Сумської ОВА Володимира АРТЮХА, нараду провела т.в.о голови Конотопської РВА Людмила ЗЕРНИЧЕНКО за участі представників РТЦК та СП.

Т.В.О начальника третього відділу Конотопського РТЦК та СП Дмитро ДУДУКІН надав методичні рекомендації щодо ведення облікової документації та роботи дільниць оповіщення, що дасть змогу змінити стереотип підходу до теми мобілізації, дасть можливість та місця де можна зустрічатися з командирами, щоб з цієї сторони показати тему мотивації до мобілізації.