Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО

Дата: 02.11.2023 07:52

Фото без описуПрограма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО

🌻 За понад два роки функціонування ринку сільгоспземель 99,5% придбаних ділянок залишились в аграрному виробництві. Жодного масового виведення ділянок, про яке говорили опоненти ринку земель, не сталося.

Про це свідчать результати комплексного дослідження впливу ринку земель на продовольчу безпеку, проведеного KSE Агроцентр за підтримки Програма USAID АГРО:

🔸 З моменту відкриття ринку c/г земель станом на 1 жовтня 2023 року було укладено 172,8 тис. угод купівлі-продажу сукупною площею майже 380,5 тис. га.

🔸 Всього в обігу перебуває 1,08% від усіх сільгоспземель на підконтрольних Україні територіях.

🔸 За наявними даними, лише 0,5% ділянок змінили своє цільове призначення після купівлі-продажу. Отже, жодного негативного впливу на продовольчу безпеку ринок сільгоспземель не мав.

👉 Детальніше - в аналітичному огляді “Земельний ринок в Україні”: https://bit.ly/3MmSltE

#ринок_землі