Вкотре на вихідних до Новослобідської громади завітала команда лікарів Українсько-Ізраїльської місії медичних волонтерів FRIDA Ukraine !

Дата: 08.11.2023 10:40

Фото без описуЛікарі проводили обстеження та консультації населенню громади, проводили малоінвазивні операцій в польових умовах та надавали стоматологічні послуги! Було прийнято 270 пацієнтів, та проведено майже 600 консультацій!

Новослобідська громада висловлює щиру вдячність команді лікарів Українсько-Ізраїльської місії медичних волонтерів FRIDA Ukraine за надану спеціалізовану медичну допомогу мешканцям, за високий професіоналізм, відданість своїй справі, чуйність та людяність у ставленні до людей!

Велика вдячність голові громади Ользі ГАРКАВЕНКО за чергову організацію та надану можливість населенню громади обстежитися у таких професійних лікарів!

Мешканці Новослобідської сільської ради висловлюють слова щирої вдячності всім лікарям, хто долучився до надання медичної допомоги! Це є дуже важливим в такий непростий час!

Дякуємо за те що не залишаєтесь осторонь! За Ваші великі, щирі та чуйні серця! 💛💙