ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 Євро),

Дата: 07.11.2023 14:15

ОБҐРУНТУВАННЯ

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

- Відділ житлово-комунального господарства, земельних відносин, містобудування та надзвичайних ситуацій Новослобідської сільської ради;

-  Сумська область, Конотопський район, с. Мінакове, вул. Садова, 63;

-  код ЄДРПОУ -  42081705;

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 Євро 5).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: запит ціни пропозиції, ідентифікатор закупівлі - UA-2023-11-02-005803-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувану вартість закупівлі визначено з урахуванням  Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020р. № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», а саме: здійснено аналіз цін постачальників на  бензин А-95 Євро 5 на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: здійснено аналіз цін на  бензин А-95 Євро 5 за якими оголошувалися процедури закупівель у системі Прозоро по Сумській області протягом останнього місяця.

Очікувана вартість предмету закупівлі 224000,00 грн.

Розмір бюджетного призначення: визначено рішенням 24 сесії 8 скликання від 28.02.2023 р. «Про внесення змін до бюджету Новослобідської  територіальної громади на 2023 рік (код бюджету 1852400000)».

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін постачання з дати укладання договору по  31 грудня 2023р. включно.

За своїми характеристиками і показниками бензин повинен відповідати ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» та Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив. Показники якості повинні відповідати значенням норм за екологічним класом Євро-5.