Методичний день для шкільних практичних психологів: розглядаємо проблему формування ефективної команди👩‍💻🧑‍💻👨‍💻

Дата: 20.11.2023 08:55

Ви замислювалися над тим, чому у ХХІ ст. уміння працювати в команді роботодавці цінують набагато вище, ніж багато інших професійних навичок?

Насамперед тому, що оволодіти вузькими професійними вміннями за бажанням може кожен із нас. На це потрібний час і концентрація зусиль на відпрацювання конкретної навички. А стати «командним гравцем» зможе далеко не кожен. Тому що це вміння передбачає цілий комплекс важливих компетенцій: уміння керувати та підпорядковуватись, змінювати ролі та складність завдань, критично мислити та довіряти іншим, швидко реагувати та виявляти терпіння, конструктивно критикувати ти приймати зауваження, делегувати повноваження й брати відповідальність за прийняті рішення…

Проблемі формування ефективних команд було присвячено черговий методичний день для шкільних практичних психологів, що відбувся згідно плану роботи КУ «Новослобідський ЦПРПП» 17 листопада. Захід відбувся в онлайн-режимі у формі тренінгу. У ході роботи психологи усіх закладів освіти громади обговорили поняття «психологічний тімбілдінг», ознайомлися із метою та принципами психологічного тімбілдінгу, формами проведення тощо. На практиці за допомогою онлайн-дошки опробували вправи для формування колективу-команди, визначили фактори, що руйнують команду та фактори, які допомагають її формуванню.

Для організації подальшої роботи з цього напрямку учасники отримали інформаційні та практичні матеріали.