Військовослужбовці десантно-штурмових військ спільно з силами оборони звільняли північні регіони України, Харківщину, Херсонщину та населені пункти на сході України.

Дата: 22.11.2023 09:11

Фото без опису

З першого дня війни Ви пліч-о-пліч з побратимами інших родів та видів військ професійна та гідно боретесь за українські землі у найзапекліших боях.

Дякую Воїнам усіх легендарних бригад ДШВ, які продовжують захищати нашу Батьківщину.

Вічна пам'ять Героям, які віддали своє життя при виконанні завдань.

ДШВ - Завжди Перші!

Слава Україні!