Дата: 25.11.2023 06:09

Фото без описуУчасники художньої самодіяльності Новослобідської громади - у числі лауретів відкритого обласного конкурсу автентичного співу «Пісенне перевесло».

💙У номінації «Малі виконавські форми», старша вікова категорія (учасники віком від 18 років)

🔷ЛАУРЕАТ ІІІ ступеня: Раїса Савостіна, Тетяна Скворцова, Ніна Колюка, солістки народного аматорського фольклорного колективу «Горюночка» Линівського сільського клубу Новослобідської сільської ради (керівник Жанна Дзекунова).

💛У номінації «Сольне виконавство», старша вікова категорія (учасники віком від 18 років)

🔶звання ЛАУРЕАТА IIІ ступеня здобула Марина Венедіктова, солістка Комунального закладу «Новослобідський сільський будинок культури» Новослобідської сільської ради.

💐Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у царині збереження та популяризації традиційної пісенної спадщини.

P. S конкурс автентичного співу «Пісенне перевесло»-2023

проходив з 20 жовтня по 22 листопада 2023 року на базі Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв у форматі онлайн.

Цьогоріч на конкурс надійшло 40 заявок із Чернеччинської, Тростянецької, Буринської, Вільшанської, Недригайлівської, Кролевецької, Путивльської, Чупахівської, Попівської, Глухівської, Ямпільської, Шосткинської, Березівської, Дубов’язівської, Кириківської, Роменської, Хмелівської, Новослобідської громад Сумської області. Така активність засвідчила глибоку зацікавленість аматорських колективів та солістів у збереженні та популяризації автентичної пісенної традиції Сумщини.