🟩 Низький дохід — не перешкода у користуванні та відновленні ваших порушених прав.

Дата: 11.12.2023 17:40

Фото без опису

✅ Юристи можуть допомогти оформити соцвиплати чи пільги, аліменти, звернутися по перерахунок пенсії, виправити помилки у нарахуваннях за комунальні послуги, розлучитися, прийняти спадщину тощо.

📲 Консультації надаються усім людям без пред’явлення документів. Телефонуйте 0 800 213 103 чи напишіть приватне повідомлення цій сторінці.

👆 А якщо для розвʼзання проблеми доведеться звертатися до суду – чекаємо вас у найближчому з наших бюро. Там юристи попросять підтвердити, що дохід у вас справді низький, та написати заяву про надання потрібної послуги.

Розмір доходу, який вважається низьким
▪ Для працездатних людей — дохід не більше двох прожиткових мінімумів, станом на зараз – 5368 грн.
▪  Для пенсіонерів (за віком, вислугою років тощо) — дохід не більше двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб, станом на зараз — 4186 грн.
▪  Люди з інвалідністю мають право на ці послуги, якщо отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, яка не перевищує двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб, станом на зараз — 5368 грн.

Який документ надає їм таке право
✔ Закон України «Про безоплатну правничу допомогу», а саме стаття 14.

Поділіться цим дописом — він може комусь допомогти.

✅ Серед ваших знайомих є старші люди з низьким доходом? Розкажіть їм про можливість отримати послуги юриста чи адвоката безоплатно від системи БПД.