Дата: 18.12.2023 08:46

Фото без опису💙💛Після початку повномасштабного вторгнення сусіда - агресора у державі було запроваджено акцію "Смілива гривня"💱. Акція організована Національним банком України. Метою цієї благодійної ініціативи є об'єднання зусиль українців та збір коштів для підтримки Збройних Сил України🇺🇦🇺🇦🇺🇦. 🤝🤝🤝🤝Мешканці і працівники нашої Новослобідської громади вже не перший рік долучаються до "мобілізації" монет на допомогу ЗСУ, щоб посилити наше військо кожною монеткою🤝🤝🤝!

🔷🫶Дана грамота - це своєрідна подяка за допомогу і патріотизм кожному, хто долучився! Цьогоріч спільними зусиллями українці зібрали 4,3 мільйони гривень. Дякуємо усім, хто долучився. ❤️ Разом - ми сила! 🤝🤝Крокуємо до Перемоги разом!🇺🇦💙💛