14 грудня 2023 року відбулась чергова 30-та сесія Новослобідської сільської ради, під головуванням сільського голови Ольги Гаркавенко.

Дата: 15.12.2023 19:16

Фото без описуВ роботі сесії взяли участь 16 депутатів.

Робота сесії розпочалась із хвилини мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

На спільному засіданні постійних комісій, були розглянуті всі проєкти рішень, що внесені до порядку денного 30-ї сесії Новослобідської сільської ради.

У ході роботи сесії було розглянуто важливі для життєдіяльності громади питання.

Ключовими питаннями були: затвердження бюджету сільської ради на 2024 рік (по доходах у сумі 52 279 660,00 гривень, у тому числі загальний фонд – 52 180 000,00 гривень та спеціальний фонд – 99 660,00 гривень; по видатках у сумі 52 229 660,00 гривень, у тому числі загальний фонд – 52 130 000,00 гривень та спеціальний фонд – 99 660,00 гривень), затвердження фінансових планів КНП Новослобідської сільської ради «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини», КП «Турбота», КП «Джерело».

Було прийнято Програму соціально-економічного розвитку Новослобідської сільської ради на 2024 рік та низку Програм, спрямованих на забезпечення соціального захисту мешканців громади та належну роботу медичних та освітніх закладів

В ході засідання депутатами було затверджено план роботи сільської ради на 2024 рік та план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів сільської ради на 2024 рік.

Депутатами сільської ради, у зв’язку з виробничою необхідністю, були прийняті зміни до деяких Програм, а саме: до Комплексної програми «Освіта Новослобожанщини на 2022-2024 роки», Програми "Поліцейський офіцер громади Новосллбідської сільської ради на 2023-2025 роки", Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Новослобідській сільській раді на 2021-2025 роки".

Значну частину рішень було прийнято з земельних питань.

З усіх питань були прийняті відповідні рішення.

💙💛На завершення засідання сесії сільський голова Ольга Гаркавенко подякувала депутатам за їх плідну працю та побажала усім успіхів у подальшій роботі, надії на світле майбутнє та віри у ПЕРЕМОГУ України над ворогом. Бо тільки разом ми незламні, непереможні та сильні!💙💛