💙ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ💛

Дата: 18.12.2023 09:37

Фото без описуНовослобідська громада продовжує надавати допомогу нашим Захисникам і Захисницям.

За ініціативи, допомоги та активної підтримки голови Новослобідської громади Ольги Гаркавенко допомога нашим військовим надається постійно. Чергове відправлення на прохання нашого Захисника: шкарпетки махрові, в'язані, шарфи, футболки, устілки, грілки, упаковки борщу швидкого приготування, консерви, печиво, вафлі, мед ( з баночки переклали у пластикову тару, щоб не розбилась), трав'яний збір, горішки, вологі серветки, антисептики, парацетамол тощо. Також відправлено окопні свічки.

Щиро дякуємо усім, хто допомагає. Українці - нація сильних, єдиних🤝, мужніх, незламних, добрих, чуйних людей, весь український народ об'єднався і допомагає нашим Захисникам і Захисницям🇺🇦! Янгола- Охоронця 😇кожному Захиснику!Слава ЗСУ! 💙💛💙💛Слава українським Героям!💙💛 Крокуємо до перемоги разом!🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦