Ще одна гарна новина для нашого позашкілля!

Дата: 19.12.2023 08:15

Фото без опису

🔷Підведено підсумки ІІ Відкритого Всеукраїнського творчого інклюзивного фестивалю «Натхнення без кордонів» (заочний/онлайн формат).

✅Участь у фестивалі взяли понад 600 учасників – діти та молодь з Волинської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Черкаської областей. Участь у фестивалі взяли і діти з нашої місцевості.

🫶Учасниці з нашої Новослобідської громади сестрички Кривенко Сніжана і Любов, учениці Мазівської гімназії, у жанрі «Народний вокал» у середній віковій категорії зайняли ІІІ місце🥉.

💐💐Щиро вітаємо наших талановитих дівчат! Бажаємо не спинятися на досягнутому, подальших перемог і звершень!💙💛Пишаємося вами і радіємо перемозі!🤝👍💐