Дата: 21.12.2023 14:47

Фото без опису🇺🇦💙✅З метою залучення молоді до дослідження боротьби українського народу у відстоюванні незалежності та соборності України в ХХІ ст., включно з Помаранчевою революцією 2004 р., Революцією Гідності 2013 – 2014 рр. та російсько – українською війною 2014 – 2023 рр., 20 грудня 2023 року у ЦДЮТ Новослобідської сільської ради проходив територіальний етап Всеукраїнського конкурсу історичних есе «Герої в боротьбі за Незалежність України: дослідження національної ідентичності в суспільних трансформаціях поч. ХХІ ст.» ім. Романа Ратушного».

✅У конкурсі взяли участь 4 учасники, які представили 4 роботи, закладів загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради, а саме: Мазівської, Князівської, Юр’ївської гімназій Новослобідської сільської ради.

🖊️🖊️ Згідно з Умовами проведення територіального етапу до участі у конкурсі долучилися здобувачі освіти 7-9 класів. Есе, подані на конкурс, оригінальні, ніде раніше не публікувалися, написані українською мовою.

🔷При оцінюванні робіт враховувались лаконічність викладу матеріалу; обґрунтованість та достовірність наведених фактів; аргументованість та переконливість авторської позиції; оригінальність тексту та самостійність проведеного автором дослідження; використання та активне залучення спогадів та інтерв’ю учасників історичних подій, записаних автором есе, супроводжених світлинами з особистих архівів героїв есе; яскравість та виразність роботи; оригінальність задуму; рівень майстерності; пізнавальне та виховне значення роботи; власна творча неповторність; ступінь емоційного впливу; відповідність темі номінації і загальній ідеї конкурсу.

🌈💐 На підставі висновків членів журі за набраною сумою балів переможців визначено. Щиро вітаємо💐🌈:

з І місцем 🥇– Черненко Катерину, робота «Прагнення до свободи», ученицю Мазівської гімназії, вчитель Бринзей Т.Л.;

🥇Цибульняка Павла, робота «Боротьба за волю, незалежність Украни», учня Юр’ївської гімназії, вчитель Скворцова С.В.;

🥇Цибульняка Михайла, робота «Моя Україна», учня Юр’ївської гімназії, вчитель Скворцова С.В.;

з ІІІ місцем🥉 – Стрижак Христину, робота «Героїзм Украни: від революцій до війни», ученицю Князівської гімназії, вчитель Отенко Т.М.

✅На наступний етап конкурсу будуть направлені роботи всіх учасників. Бажаємо кожному учаснику перемоги на наступному етапі конкурсу!