Дата: 21.12.2023 15:03

Фото без опису💙💛Сьогодні за сприяння Благодійної організації "Благодійний Фонд Global Emprowerment Mission Ukraine", засновником якого є Michael Capponi, було доставлено гуманітарну допомогу.💙💛

В черговий раз мешканці нашої громади отримали допомогу у вигляді продуктових наборів на кожне домогосподарство.

Висловлюємо слова щирої вдячності фонду за надання такої необхідної допомоги в таку нелегку годину!

Дякуємо Сергію Стрільцю, Олександру Андрієнку та Сергію Бовдиру за організацію доставки цієї гуманітарної допомоги! Приємно, що в світі є небайдужі люди, які надають всебічну підтримку всім, хто її потребує!

💙💛Дякуємо Вам за небайдужість та добрі справи! Сподіваємось на подальшу співпрацю! Разом ми непереможні та наближаємо нашу Перемогу!💙💛